2019
14.04. w Niedzielę Palmową w Szkole Podstawowej Nr 61 przy ul. Białobrzeskiej 27 wspólnie z Zarządem Dz. Ochota zorganizowana została uroczystość śniadania Wielkanocnego dla ok. 170 osób samotnych i ubogich. Było świątecznie, uroczyście i smacznie. Nikt nie wyszedł głodny.

previous arrow
next arrow
Slider


2018
1 kwietnia 2018 po raz trzeci wraz z Urzędem Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy zorganizowaliśmy Śniadanie Wielkanocne dla samotnych i ubogich . Gościliśmy ok. 170 osób, nikt nie wyszedł głodny, stoły uginały się od świątecznych potraw.previous arrow
next arrow
Slider


2017
Tegoroczne Śniadanie Wielkanocne odbyło się w dniu 16 kwietnia 2017 (Niedziela Wielkanocna). Przyjęliśmy ponad około 200 gości – osób samotnych, ubogich i bezdomnych. W obecności Burmistrza Dzielnicy Ochota Grzegorza Wysockiego i przy muzyce na żywo w wykonaniu Małgorzaty i Andrzeja Majerskich, goście spędzili , przy syto zastawionych stołach czas, który upłynął w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Nie byli sami, a o to przecież chodziło.Uroczyste rozpoczęcie


Stoły uginały się od pyszności


Tradycyjnie dzieliliśmy się jajeczkiem


Słodkości nie było końca


Rozmowy przy świątecznym stole


Same pyszności


Jedna WIELKA rodzina


Chyba jednak smakowało


Było nas naprawdę dużo


Barszczyk był pyszny


Uczta dla ducha i ucha


I zostały tylko puste półmiski

2016
We współpracy z Urzędem Dz. Ochota m. st. Warszawy z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowywaliśmy dla podopiecznych – dzieci i seniorów spotkania przedświąteczne, podczas których goście oglądali przedstawienie artystyczne, oczywiście był poczęstunek i paczki. W 2016 r. po raz pierwszy w ramach tego programu zorganizowaliśmy śniadanie wielkanocne dla 170 osób samotnych i ubogich.

 

 

W dzień Zmartwychwstania Pańskiego niemożliwe staje się możliwe – podopieczni ochockich organizacji pozarządowych spotkali się na świątecznym śniadaniem przygotowanym przez Fundację Eva i Zarząd Dzielnicy Ochota.
Było piękne i świątecznie, wszyscy byliśmy razem. Śniadanie poprzedzone było ciężką pracą wolontariuszy, za co serdecznie im DZIĘKUJEMY.
DZIĘKUJEMY również gościom, dzięki którym mogliśmy tak pięknie spędzić śniadanie wielkanocne.