Liga Mistrzów – Sponsorów Halowej Piłki Nożnej powstała w listopadzie 1995 roku. Celem, jaki przyświecał założeniu Ligi było pozyskanie funduszy na działalność statutową Fundacji tj. pomoc dzieciom z domów dziecka i rodzin ubogich. To właśnie dzięki Państwa zaangażowaniu i umiejętności łączenia przyjemnego z pożytecznym – rywalizacji sportowej ze szlachetną ideą pomocy potrzebującym, pozwala nam zwiększać z roku na rok grupę osób objętych opieką.

W pierwszej edycji Ligi, mistrzem została ekipa Banku Gdańskiego, II miejsce zdobyła reprezentacja Creditanstald S.A., a III lokatę zajęła drużyna PeKo S.A.. Godnym do odnotowania jest
mecz rozegrany przez reprezentację ligi z byłymi reprezentantami Polski „Orłami Kazimierza Górskiego” pod hasłem „Piłkarze Dzieciom”. Pomimo naszej przegranej 8:3, było to wielkie przeżycie zagrać przeciwko Lubańskiemu, Krasce, Ćmikiewiczowi, Tomaszewskiemu, Szarmachowi i innym.

W sezonie 96/97 triumfowała ekipa EC Kawęczyn, miejsce II zajął team Agrosu, na III miejscu uplasowała się drużyna Daewoo-FSO. W tej edycji, na bocznym boisku Legii reprezentacja naszej Ligi rozegrała towarzyskie spotkanie z reprezentacją Ligi Dziennikarzy, które zakończyło się naszą porażką 0:4

Mistrzem trzeciej edycji została drużyna PBK S.A., drugie miejsce zdobyła ekipa RUP W-wa 22. Zacięta walka o trzecie miejsce pomiędzy Agrosem i Mago zakończyła się sukcesem Agrosu, który ostatecznie zajął III pozycję. Stało się już tradycją, że w każdym sezonie rozgrywane są mecze towarzyskie w których reprezentacja Ligi Mistrzów sprawdza swe umiejętności z drużynami w których szeregach występują sławy sportu, dziennikarze, itp. W tym roku odbył się mecz z Teamem Lubańskiego, który przegraliśmy 0:4.

Triumfatorem IV edycji Ligi została drużyna Rejonowego Urzędu Pocztowego W-wa 22. Emocjonujący pojedynek w końcowej fazie rozgrywek stoczyły drużyny Mago S.A. i Agrosu, tym razem była to walka o drugie miejsce. W rezultacie druga lokatę zapisujemy ekipie Agrosu, a trzecią zespołowi Mago S.A. Królem strzelców został Pan Andrzej Czaplicki (Mago S.A.), który zdobył 35 bramek.

Po raz drugi, pierwsze miejsce zajęła drużyna RUP W-wa 22, druga lokata przypadła ekipie Mago
S.A., a trzecie reprezentacji firmy STOEN S.A. Królem strzelców został Pan Piotr Gołąbek (RUP), który zdobył 40 bramek. W tym sezonie pierwszy raz odbyły się rozgrywki pucharowe naszej Ligi – po dramatycznym spotkaniu finałowym z drużyną RUP W-wa 22 puchar zasłużenie zdobył STOEN S.A..